Do czerpania wody ze studni, podstawowym urządzeniem jakie należy zamontować jest pompa głębinowa, a oprócz niej urządzenia do sterowania jej pracą. Oferujemy kompleksowe wykonanie pompowni zaczynając od najprostszych, tych z dużym zbiornikiem przeponowym, po nowoczesne, kompaktowe pompownie pracujące na bazie falowników i dowolne systemy wizualizacyjne.

Obecnie na rynku mamy olbrzymi wybór pomp. W zależności od potrzeb staramy się dobrać możliwie najlepszą propozycję. Wieloletnie doświadczenie i znajomość oferty producentów pozwala nam na rzetelne doradztwo w tym zakresie.

Wiedząc jak ważnym środkiem jest woda, staramy się możliwie najszybciej dokonywać napraw, wymiany pomp, silników, rurociągów lub innych uszkodzonych elementów ujęcia wody. Niestety bardzo często dowiadujemy się jak bardzo ważna jest ta woda dopiero wtedy, kiedy jej niema. Dlatego zdecydowanie namawiamy naszych klientów do starannego doboru układu pompowego, tak aby wszystkie elementy prawidłowo ze sobą współpracowały.